Forum Stardoll-Forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Pogaduchy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
 
Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Inne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Pogaduchy
Autor Wiadomość
Agnefis
Moderator
Moderator


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 135

Post Odpowiedz z cytatem
loooooolcia14 napisał:
i innym podgatunków typu szklanki, krzesła, parapety, klamki.


i taborety jeszcze.
i filety z mintaja xd

_________________
zmień dilera, zmień dilera, zmień dilera.... weź się kurfa wyluzuj


;d
Wto Sty 05, 2010 15:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sty 05, 2010 15:54
camaieu7
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
hej dziewczyny chciałam się zapytać czy któraś z was byłaby chętna kupić stardollary?
zasady takie same jak na starym forum.
nie zakładam tematu, bo nie wiem w jakim dziale Very Happy

_________________
Meet me halfway, right at the boarderline
That's where I'm gonna wait, for you
I'll be lookin out, night n'day
Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
I can't go any further then this
I want you so bad it's my only wish
Wto Sty 05, 2010 21:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkeylimex
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
Vievse napisał:
tamto forum jest lipne, badziewne i kiczowate ;//
a o harajuku to juz nie wspomnę, juz pisałam.
zenua.
nudzi mi sje, jetem 5 od konca na liscie projektantow xD hahahhahhahhaa


helloł, helloł, witam wszystkich
o ron, pierwszy raz się zgadzam z Vievse w 100% xD świat się wali Razz
odnośnie harajuku, napisałam jej komentarz na blogu- ciekawe, kto jej wejdzie na takie forum? zhackowane :/ ona przecież nic z nim nie umie robić :/
no ale...

widziałam dziś dziwną rzecz na stardoll- laska jakaś pisała, że jak się zmieni email, to ona zrobi tak, że dostaniemy 200sd za free i do tego taką starą, mega cenną bluzeczkę z dkny (falling heart, czy jakoś tak- z powiewającym czymś na boku) i miała screena, gdzie ta bluzeczka była za 0sd. oczywiście zgłosiłam ją do admina. ale zastanawia mnie, czy tą bluzeczkę rzeczywiście da się zdobyć za 0sd, czy to było sprytny montaż? bo jedna dziewczyna napisała jej komentarz pod tą notką w starblogu, że tą bluzeczkę dostaje się za free, kiedy się doładuje konto ss na 6 miesięcy o.O nie wiem, co o tym sądzić
Czw Sty 07, 2010 23:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camaieu7
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
xkeylimex napisał:


widziałam dziś dziwną rzecz na stardoll- laska jakaś pisała, że jak się zmieni email, to ona zrobi tak, że dostaniemy 200sd za free i do tego taką starą, mega cenną bluzeczkę z dkny (falling heart, czy jakoś tak- z powiewającym czymś na boku) i miała screena, gdzie ta bluzeczka była za 0sd. oczywiście zgłosiłam ją do admina. ale zastanawia mnie, czy tą bluzeczkę rzeczywiście da się zdobyć za 0sd, czy to było sprytny montaż? bo jedna dziewczyna napisała jej komentarz pod tą notką w starblogu, że tą bluzeczkę dostaje się za free, kiedy się doładuje konto ss na 6 miesięcy o.O nie wiem, co o tym sądzić


jak dla mnie to ściema. gdyby stardoll rozdawał dkny za darmo wszyscy by o tym od razu wiedzieli Smile

byłyście ostatnio na blogu harajuku?
zrobiła porządek na forum i napisała kilka mądrych słów, z którymi wy się pewnie i tak nie zgodzicie, 'bo to na forum były wirusy'...

_________________
Meet me halfway, right at the boarderline
That's where I'm gonna wait, for you
I'll be lookin out, night n'day
Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
I can't go any further then this
I want you so bad it's my only wish
Pią Sty 08, 2010 10:00 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkeylimex
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
camaieu7 napisał:
xkeylimex napisał:


widziałam dziś dziwną rzecz na stardoll- laska jakaś pisała, że jak się zmieni email, to ona zrobi tak, że dostaniemy 200sd za free i do tego taką starą, mega cenną bluzeczkę z dkny (falling heart, czy jakoś tak- z powiewającym czymś na boku) i miała screena, gdzie ta bluzeczka była za 0sd. oczywiście zgłosiłam ją do admina. ale zastanawia mnie, czy tą bluzeczkę rzeczywiście da się zdobyć za 0sd, czy to było sprytny montaż? bo jedna dziewczyna napisała jej komentarz pod tą notką w starblogu, że tą bluzeczkę dostaje się za free, kiedy się doładuje konto ss na 6 miesięcy o.O nie wiem, co o tym sądzić


jak dla mnie to ściema. gdyby stardoll rozdawał dkny za darmo wszyscy by o tym od razu wiedzieli Smile

byłyście ostatnio na blogu harajuku?
zrobiła porządek na forum i napisała kilka mądrych słów, z którymi wy się pewnie i tak nie zgodzicie, 'bo to na forum były wirusy'...


co do słów harajuku- ja czytałam, ale jak dla mnie to nie są mądre słowa :/ opisywanie na najpopularniejszym blogu o stardoll w polsce, jakie zabezpieczenia wprowadziła nie jest logiczne :/ poza tym jeśli tam były wirusy czy hacker (moim zdaniem na rzeczy coś jest), to nic się nie zmieni. zmienianie hasła nawet codziennie nic nie da. a zabezpieczenie w postaci takiej, że trzeba do niej napisać na stardoll też nic nie daje :/ no ale to jest tylko moje zdanie Wink

_________________
"Wszystko jest tutaj jadalne, łącznie ze mną. Ale to nazywa się kanibalizmem, drogie dzieci, i spotyka się z dezaprobatą w większości społeczeństw."
Pią Sty 08, 2010 13:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camaieu7
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
heh, haker od tak nie może włamać się na forum, czy na konto.
nie wiem dlaczego zupełnie bezpodstawnie uparłyście się wszystkie, że to coś jest na tym forum.
przecież zaglądacie również w tyle innych miejsc związanych ze stardollem, dlaczego więc nie obwiniacie któregoś z nich?
gdyby forum było zainfekowane na pewno więcej by było kradzieży, a takto zdarzają się tylko pojedyncze przypadki.
a dlaczego? - dlatego, że większość okradzionych po prostu podała komuś hasło, albo bezmyślnie wchodzi we wszystkie linki na stardollowych blogach z darmówkami i innymi obiecankami.
no ale trzeba na kogoś zrzucić całą winę, więc dlaczego nie na forum...

_________________
Meet me halfway, right at the boarderline
That's where I'm gonna wait, for you
I'll be lookin out, night n'day
Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
I can't go any further then this
I want you so bad it's my only wish
Pią Sty 08, 2010 14:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnefis
Moderator
Moderator


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 135

Post Odpowiedz z cytatem
camaieu7 napisał:
heh, haker od tak nie może włamać się na forum, czy na konto.
nie wiem dlaczego zupełnie bezpodstawnie uparłyście się wszystkie, że to coś jest na tym forum.
przecież zaglądacie również w tyle innych miejsc związanych ze stardollem, dlaczego więc nie obwiniacie któregoś z nich?
gdyby forum było zainfekowane na pewno więcej by było kradzieży, a takto zdarzają się tylko pojedyncze przypadki.
a dlaczego? - dlatego, że większość okradzionych po prostu podała komuś hasło, albo bezmyślnie wchodzi we wszystkie linki na stardollowych blogach z darmówkami i innymi obiecankami.
no ale trzeba na kogoś zrzucić całą winę, więc dlaczego nie na forum...


dżizys, nie chcę tego pisać po raz pięćset osiemdziesiąty dziewiąty, ale
ani nikomu hasła nie podałam
hasło miałam trudne [chociaż to i tak gufno warte]
Na żadne inne strony, oprócz blogów i forum, związane ze stardollem nie wchodziłam, gdyż ostatnimi czasy mało czasu spędzałam przy kompie.
proxy nie zmieniałam,
i co? ukradziono mi konto.
Może powiesz mi że nasza-klasa, facebook, albo blogspot są na tyle niebezpieczne że na pewno przez nie skradziono mi konto -_-
I nie mów teraz że zrzucam na kogokolwiek winę, bo nie mam nic do Harajuku (wiadomo, że ona nie ma nic do kradzieży mojego konta, przecież nie będzie stać i czuwać na straży). jednak zauważ, że w ostatnich miesiącach tych kradziezy na forum jest drastycznie więcej., od kiedy? od czasu 'ruskiego wirusa'. i co? też sam zainfekował forum. Chyba logiczne, że Harajuku sama go nie wpuściła w obieg na forum, a stara nam się wmawiać, że wszelkie wirusy na takim forum jak jej są niemożliwe. Co robi? zaprzecza sama sobie. i tyle.

_________________
zmień dilera, zmień dilera, zmień dilera.... weź się kurfa wyluzuj


;d
Pią Sty 08, 2010 16:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkeylimex
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
camaieu7 napisał:
heh, haker od tak nie może włamać się na forum, czy na konto.
nie wiem dlaczego zupełnie bezpodstawnie uparłyście się wszystkie, że to coś jest na tym forum.
przecież zaglądacie również w tyle innych miejsc związanych ze stardollem, dlaczego więc nie obwiniacie któregoś z nich?
gdyby forum było zainfekowane na pewno więcej by było kradzieży, a takto zdarzają się tylko pojedyncze przypadki.
a dlaczego? - dlatego, że większość okradzionych po prostu podała komuś hasło, albo bezmyślnie wchodzi we wszystkie linki na stardollowych blogach z darmówkami i innymi obiecankami.
no ale trzeba na kogoś zrzucić całą winę, więc dlaczego nie na forum...


nie chodzi o to, żeby się włamywać na forum. na to forum mógł wejść każdy! każdy mógł się zarejestrować! a hacker na pewno nie miałby problemów z tym, żeby dodać do strony wirusa, a wirusy są takie, że potrafią odczytywać wszystkie hasła z zainfekowanego komputera. pojedyncze przypadki zdarzają się być może dlatego, że jedni mają jakiś w miarę dobry antywirus czy zaporę, a inni nie. albo po prostu za dużo się swoimi ciuszkami chwalili i to ich hacker wybrał. mi się wydaje, że to musiał być wirus, dlatego, że Agnefis nikomu nie podawała hasła, nigdzie nie wchodziła poza znanymi stronami, a jednak w jakiś sposób straciła konto. poza tym o ile dobrze pamiętam, to hacker dostał się też na jej pocztę (tak? czy może mylę Agnefis z kimś innym?).
ja też nie obwiniam Harajuku. ale ma ona kasę na to, żeby opłacać sobie domenę, kupować masę doładowań na stardoll, mondozoo, ourworld, a nie znajdzie 100zł, żeby poprosić jakiegoś informatyka o sprawdzenie forum :/ myślę, że to właśnie byłoby najlepsze rozwiązanie, o ile istnieje możliwość wyłapania wirusa (ale chyba musi istnieć, bo wirusy nie są na stronach cały czas, tylko ktoś je usuwa).

_________________
"Wszystko jest tutaj jadalne, łącznie ze mną. Ale to nazywa się kanibalizmem, drogie dzieci, i spotyka się z dezaprobatą w większości społeczeństw."
Pią Sty 08, 2010 17:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camaieu7
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Agnefis napisał:


Na żadne inne strony, oprócz blogów i forum, związane ze stardollem nie wchodziłam, gdyż ostatnimi czasy mało czasu spędzałam przy kompie.
proxy nie zmieniałam,
i co? ukradziono mi konto.
Może powiesz mi że nasza-klasa, facebook, albo blogspot są na tyle niebezpieczne że na pewno przez nie skradziono mi konto -_-



mówiąc inne strony mam na myśli te stardollowe.
sama mówisz, że wchodziłaś na stardollowe strony, więc może tam coś było.
i to, że jesteś jedynym chyba przypadkiem, który nie podawał nikomu hasła i w miarę się pilnował i mimo tego cię okradziono to nie wmawiaj innym, że to coś na pewno z tamtym forum. kradzieże są, były i będą bez względu na to, czy odseparujemy się wszyscy od tamtej strony czy nie.

do xkeylimex jeśli zainfekuje się wirusem komputer ofiary to można mieć każde jej hasło, więc nie dziw się, że do agnefis ktoś wszedł na maila, bo to tak działa.

_________________
Meet me halfway, right at the boarderline
That's where I'm gonna wait, for you
I'll be lookin out, night n'day
Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
I can't go any further then this
I want you so bad it's my only wish
Pią Sty 08, 2010 17:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnefis
Moderator
Moderator


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 135

Post Odpowiedz z cytatem
camaieu7 napisał:


sama mówisz, że wchodziłaś na stardollowe strony, więc może tam coś było.


chyba nie zczaiłaś o co mi chodzi. wchodziłam tylko na stardoll.com, blogi związane ze stardoll oraz forum Harajuku.
Na żadne stardollopodobne nie wchodziłam...
Poza tym nikomu nic nie wmawiam tylko stwierdzam fakty. Większość użytkowników sądzi że jest tam jakiś wirus, haker czy inne świństwo. Poza tym moim zdaniem wina leży w czacie.
ale ja już na ten temat się nie wypowiadam, bo zaraz się okaże że bezpodstawnie kogoś oskarżam -,-

_________________
zmień dilera, zmień dilera, zmień dilera.... weź się kurfa wyluzuj


;d
Pią Sty 08, 2010 18:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkeylimex
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
ja myślę, że nie ma sensu teraz ponownie tego roztrząsać. każdy ma swoje zdanie na ten temat. jeśli ktoś uważa, że u harajuku jest bezpiecznie, to niech się dalej tam udziela. ktoś nie chce, to nie i po sprawie. już to mówiłam sto razy- my się nie znamy na hackowaniu, więc nie wiemy, jak to wszystko działało i w jaki sposób Agnefis straciła swoje konto. oskarżałyśmy się wzajemnie, wybuchały kłótnie, a być może był to wirus. albo oskarżamy wirusa, a być może ktoś działał celowo i był to ktoś z forum. nie wiemy. pewne jest jedynie to, że w ostatnim czasie na forum harajuku zaczęła rosnąć liczba skradzionych kont, doszło właściwie do epidemii. dlatego nie można się dziwić, że wybuchła panika i się przeniosłyśmy, bo każdy chce chronić swoje konto.

_________________
"Wszystko jest tutaj jadalne, łącznie ze mną. Ale to nazywa się kanibalizmem, drogie dzieci, i spotyka się z dezaprobatą w większości społeczeństw."
Pią Sty 08, 2010 18:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
camaieu7
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 6
Skąd: Łódź

Post Odpowiedz z cytatem
Agnefis napisał:
camaieu7 napisał:


sama mówisz, że wchodziłaś na stardollowe strony, więc może tam coś było.


chyba nie zczaiłaś o co mi chodzi. wchodziłam tylko na stardoll.com, blogi związane ze stardoll oraz forum Harajuku.
Na żadne stardollopodobne nie wchodziłam...
Poza tym nikomu nic nie wmawiam tylko stwierdzam fakty. Większość użytkowników sądzi że jest tam jakiś wirus, haker czy inne świństwo. Poza tym moim zdaniem wina leży w czacie.
ale ja już na ten temat się nie wypowiadam, bo zaraz się okaże że bezpodstawnie kogoś oskarżam -,-


o blogi i tym podobne mi chodziło.
nieważne. siedźcie sobie tu jak chcecie i umierajcie z nudów.

_________________
Meet me halfway, right at the boarderline
That's where I'm gonna wait, for you
I'll be lookin out, night n'day
Took my heart to the limit, and this is where I'll stay
I can't go any further then this
I want you so bad it's my only wish
Pią Sty 08, 2010 20:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnefis
Moderator
Moderator


Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 135

Post Odpowiedz z cytatem
jeśli sądzisz że umieramy z nudów to się mylisz, bo widzę że nie wiesz niektórych rzeczy. no ale nieważne.

zgadzam się z xkeylimex w 100 procentach. Jedno trzeba przyznać: ostatnio na tym forum było baaaardzo niebezpiecznie.

_________________
zmień dilera, zmień dilera, zmień dilera.... weź się kurfa wyluzuj


;d
Pią Sty 08, 2010 20:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xkeylimex
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 8
Skąd: Kraków

Post Odpowiedz z cytatem
jejku, czemu forum tak zamarło? Wink helloł, jest tu ktoś?

_________________
"Wszystko jest tutaj jadalne, łącznie ze mną. Ale to nazywa się kanibalizmem, drogie dzieci, i spotyka się z dezaprobatą w większości społeczeństw."
Sob Sty 09, 2010 22:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamil221
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 5

Post Odpowiedz z cytatem
Super sprawa to niecodzienne warsztaty dla dzieciaków w Teatrze, mega polecam http://www.teatrmalegowidza.pl/pl/spektakle/category/warsztaty
Czw Sty 31, 2019 15:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludwik4
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Wszystko to co jest napisane w tym wątku jest bardzo ciekawie.Moim zdaniem to wszystko na pewno zainteresuje bardzo dużo osób.

_________________
juventas.pl
Pon Mar 04, 2019 15:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol443ab
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś z was szuka dobrego ubezpieczenia to bardzo zapraszam na stronę internetową https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne . Na tej stronie wszystko znajdziecie na ten temat.
Wto Paź 15, 2019 06:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol443777
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 2

Post Odpowiedz z cytatem
Może państwo zainteresujecie się peptydami które są do kupienia w peptydy cennik . Jak chodzi o mojego przyjaciela to bardzo często kupuje w tym sklepie peptydy.
Pon Lis 25, 2019 06:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romek4443
Pan i Władca ; D
Pan i Władca ; D


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 892

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś z was ma dziecko to na pewno powinien je wysłać do bardzo dobrego przedszkola.Sam ze swojej strony polecam skorzystać z http://smyki.bydgoszcz.pl/ .
Sro Sie 19, 2020 06:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
Pan i Władca ; D
Pan i Władca ; D


Dołączył: 12 Lut 2021
Posty: 3293

Post Odpowiedz z cytatem


Zobacz też :



_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Ceny akcji
Sob Lut 13, 2021 11:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie czegoś naprawdę wyjątkowego polecam Kwiaty z ceramiki z Pracowni witraży i ceramiki-SPEKTURM
Wto Gru 28, 2021 17:26 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie czegoś naprawdę wyjątkowego polecam Kwiaty z ceramiki z Pracowni witraży i ceramiki-SPEKTURM
Wto Gru 28, 2021 17:27 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Ocieplenie to podstawa domu
Polecam ocieplanie pianą pur bielsko-biała
Pon Sty 03, 2022 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Ocieplenie to podstawa domu
Polecam ocieplanie pianą pur bielsko-biała
Pon Sty 03, 2022 11:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Terapia może pomóc człowiekowi w lepszym zrozumieniu własnych zachowań
Polecam psychoterapia chrześcijańska online
Wto Sty 04, 2022 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
Polecam wylewki mixokretem bielsko
Zlecenie zostało zrealizowane na najwyższym poziomie.
Pon Mar 28, 2022 12:40 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiii
Domownik
Domownik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 20
Skąd: Gdynia

Post Odpowiedz z cytatem
Podłączę się pod temat z propozycją: jakie stronki lubicie przeglądać? Blogi, strony informacyjne czy coś innego? Ja zacznę, czytuję głównie jakieś takie lajtowe blogi kosmetyczne http://misslyn.pl/
Wto Mar 29, 2022 08:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milek
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukiwane są przez was ciekawe produkty dla fotografów i nie tylko, to polecam wam przejrzenie oferty tej firmy: https://fotoamigo.pl/pl/c/Statywy%2C-monopody%2C-glowice/117 . Moim zdaniem znajdziecie tam sporo interesujących produktów w bardzo dobrych cenach. Jeśli robicie zdjęcia bardziej profesjonalnie, to moim zdaniem warto do nich zajrzeć.
Czw Kwi 14, 2022 18:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozenka55
Domownik
Domownik


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 56

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli poszukujecie książek lub podręczników szkolnych to warto odwiedzić to miejsce https://www.taniaksiazka.pl/puls-zycia-podrecznik-do-biologii-szkola-podstawowa-klasa-6-joanna-stawarz-p-1671285.html bo tu bez problemu znajdziecie każdą pozycję. Mają niskie ceny i szybkie dostawy więc wystarczy tylko wybrać. Idealne miejsce na tego typu zakupy. Na pewno będziesz kolejnym zadowolonym klientem.
Pią Wrz 02, 2022 15:04 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Wrz 02, 2022 15:04
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Stardoll-Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)