Forum Stardoll-Forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Dieta na wiosnę

 
Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Konkursy Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Dieta na wiosnę
Autor Wiadomość
murnic87
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 02 Lut 2022
Posty: 1
Skąd: Dąbrowa Górnicza

Post Dieta na wiosnę Odpowiedz z cytatem
Hej jak wygląda wasze odchudzanie na wiosnę tego roku? aktualnie czytam sobie bloga i nie wiem na którą dietę sie zdecydować czy na https://dietetycznedania.pl/odchudzanie/odchudzanie-koktajle.html , a może jednak inną, co polecacie? Aktualnie ważę 70kg, więc na dziewczynę to sporo.
Sro Lut 02, 2022 03:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
Reklama







Sro Lut 02, 2022 03:05
sherri
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 137

Post Odpowiedz z cytatem
Oj teraz to pewnie większość z nas zadaje sobie pytanie - jak tutaj zgubić kilogramy dodatkowe, które się nagromadziły po świętach. Ja znalazłam artykuł https://redtips.pl/zycie/jak-zgubic-dodatkowe-kilogramy-po-swietach.html na ten temat i planuję się z nim zapoznać, może tam znajdę jakieś wskazówki dla siebie. A wy macie jakieś swoje patenty?
Wto Kwi 19, 2022 11:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milek
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o mnie, to ja ostatnio zdecydowałam się rozpocząć dietę pudełkową. Okazało się, ze najlepsza ofertę w tym zakresie posiada catering dietetyczny od Bydgoszcz catering dietetyczny Bardzo spodobały mi się ich propozycje na stronie, więc zdecydowałam się spróbować. Mam nadzieje, że uda mi się zrzucić parę kilogramów.
Sob Sie 27, 2022 20:43 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozenka55
Domownik
Domownik


Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 57

Post Odpowiedz z cytatem
Sama dieta nie wystarczy i trzeba ćwiczyć a w tym pomoże oferta tego sklepu https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Urzadzenia-do-cwiczen_Drazki-do-podciagania-1041.html gdzie zakupisz wszystko co trzeba. Mają bieżnie, atlasy czy drążki do podciągania. Ceny też są bardzo atrakcyjne więc jako klient będziesz zadowolony.
Sro Sie 31, 2022 10:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariana
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 26 Wrz 2019
Posty: 125

Post Odpowiedz z cytatem
Na pewno istotnym aspektem będzie planowanie diety , jak chcemy tak w pełni o siebie zadbać. Właśnie zastanawiam się nad tym na czym powinna się najbardziej skupić układając sobie taką zdrową dietę? Czy macie jakieś dla mnie porady? Jak to u was wygląda?
Sob Gru 17, 2022 23:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gwiazda
Domownik
Domownik


Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 37

Post Odpowiedz z cytatem
Zima i wiosna to dobry czas, żeby zadbać o wygląd przed sezonem urlopowym. Dlatego zamierzam skorzystać z cateringu dietetycznego od firmy Light Catering, żeby móc bez wstydu i kompleksów pokazać się na plaży. Mają dobrych fachowców, którzy podczas konsultacji pomagają w wyborze właściwego planu dietetycznego, żebyśmy jak najszybciej osiągnęli zamierzoną wagę. Zajrzyjcie na ich stronę https://lightcatering.pl/, zapoznajcie się z ofertą oraz bardzo korzystnymi promocjami.
Sro Lut 08, 2023 17:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Lut 08, 2023 17:03
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Konkursy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Stardoll-Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)