Forum Stardoll-Forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Narzędzia

 
Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Różne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Narzędzia
Autor Wiadomość
Maja44
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

Post Narzędzia Odpowiedz z cytatem
Ostatnio w sieci napotkałam się na informacje odnośnie tego tematu na blogu - http://nowatokarka.pl .To bardzo ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo doedukować. Zajrzyjcie sobie sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne interesujące wiadomości.
Pon Lip 13, 2020 11:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Lip 13, 2020 11:46
romek4443
Pan i Władca ; D
Pan i Władca ; D


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 922

Post Odpowiedz z cytatem
Ja podjąłem decyzje ,że na pewno skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy narzędzia skrawające .Z tej firmy naprawdę korzysta bardzo dużo osób i to jest bardzo dobrze.
Sob Mar 13, 2021 09:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka
Domownik
Domownik


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 27

Post Odpowiedz z cytatem
ja ostatnio musialam zainwestowac w porzadny zasilacz awaryjny ups, zamowilam z Armaca, wiele osob polecalo mi ta firme i słusznie, bo sprzet dziala naprawde super
Wto Cze 01, 2021 10:23 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milek
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy kto ma własną firmę wie, że niestety trzeba w nią inwestować bo sporo pieniędzy. Ja ostatnio musiałam koniecznie zamówić nowe części do moich maszyn CNC i na szczęście mój znajomy podpowiedział mi, że w ofercie tego sklepu https://sklep.fatpol.pl/ można je dostać w całkiem atrakcyjnej cenie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek słyszeliście o tym miejscu i co na jego temat uważacie.
Pią Gru 17, 2021 12:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frosch
Domownik
Domownik


Dołączył: 23 Gru 2021
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
Gdybyście poszukiwali świetnych narzędzi do usuwania wgnieceń z karoserii samochodu, to ja osobiście bardzo polecam https://motopdr.pl/pl/products/najmocniejsze-grzybki-podluzne-wgniecenia-pdr-57. Nie trzeba być blacharzem, aby umieć sobie poradzić z wgniotkami. Dzięki takiemu zestawowi sam się z nimi rozprawiłem zachowując oryginalną powłokę lakieru. Super sprawa, która powinna znaleźć się w każdym garażu!
Wto Sty 25, 2022 12:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
poezja
Domownik
Domownik


Dołączył: 18 Sty 2022
Posty: 54

Post Odpowiedz z cytatem
Jak już mowa o zakupach, to powiem szczerze, że ja ostatnio znalazłam całkiem spory wybór jeżeli chodzi o narzędzia dla blacharzy na stronie sklepu sklep.centrumizolacji.com.pl. Akurat musiałam kupić parę rzeczy do swojej firmy i tam udało mi się znaleźć największy wybór tego typu produktów.
Czw Kwi 28, 2022 23:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoan
Domownik
Domownik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ze swojej strony polecę sklep https://rastool.pl/ . Myślę, że bez problemu znaleźć można tutaj potrzebne urządzenia, narzędzia i akcesoria. Sklep jest jak najbardziej sprawdzony, więc spokojnie mogę polecić zainteresowanym. Smile Moim zdaniem warto robić tam zakupy i każdy z was będzie zadowolony.
Pon Maj 23, 2022 01:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Maj 23, 2022 01:30
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Stardoll-Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)