Forum Stardoll-Forum Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ UżytkownicyGrupy Zaloguj
Kosmetyki i perfumy

 
Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Inne Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat

Kosmetyki i perfumy
Autor Wiadomość
Magdalena
Domownik
Domownik


Dołączył: 22 Sty 2020
Posty: 26

Post Kosmetyki i perfumy Odpowiedz z cytatem
Hejka! Jakich kosmetyków używacie na co dzień do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała? Ja ostatnio znalazłam tutaj https://www.ezebra.pl/pl/producers/lancome-1401373018.html kilka różnych perfum i kremów do twarzy. Miałam problem szczególnie z dobraniem kremu do rąk, ale w końcu wybrałam po prostu jakiś dermatologiczny. Uważam, że dbanie o swoją skórę to powinna być codzienność, a nie robienie tego od święta. Ona naprawdę potrzebuje pielęgnacji. Zauważyłam to w sumie po miesiącu codziennego smarowania się balsamem na całe ciało. Wcześniej miałam dość szorstką skórę w niektórych miejscach a teraz zauważyłam, że jest ona bardzo gładka. Robię to codziennie wieczorem po prysznicu. To taki mój rytuał, który pozwala zrzucić z siebie ciężar całego minionego dnia. Dlatego polecam dbanie o siebie na co dzień a nie tylko od święta, bo to coś naprawdę fajnego. Wiem, że niektórzy się odezwą, że nie mają czasu, ale to tylko poświęcenie dodatkowych trzech, czy pięciu minut po prysznicu.
Pią Lut 26, 2021 06:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lut 26, 2021 06:05
iwonka98
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 03 Mar 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ezebra jest całkiem niezła. Już wiele razy kupiłam tam różne rzeczy.

Ostatnio jednak chciałam jakiejś odmiany i zaczęłam szperać w necie. Ogólnie to szukałam czegoś do rzęs. Ostatnio często chodziłam do kosmetyczki na aplikację rzęs. Miałam przez to ciągłe kłótnie z mężem, że rozwalam kasę. Musiałam więc znaleźć jakieś rozwiązanie.

Trafiłam na ciekawy kosmetyk o nazwie Eleverlash

Jest to odżywka do rzęs. Jej zadaniem jest między innymi przyspieszenie ich porostu. Stosuję to już od 3 tygodni i naprawdę dobry efekt.

Ale na prawdzie rzęsy i tak będę chodzić, tylko rzadziej Smile Tym razem po cichu, żeby mąż się nie dowiedział hihi Smile
Sro Mar 03, 2021 14:36 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kafka
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 16

Post Odpowiedz z cytatem
a probowalyscie bielendy? ja mam teraz ta nowa linie eco nature od nich. Dzieki jej super skladowi udalo mi sie po zimie przywrocic skore do wczesniejszego stanu Smile wreszcie wyglada zdrowo i promiennie
Sob Mar 06, 2021 11:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edek332565665
Domownik
Domownik


Dołączył: 15 Sie 2020
Posty: 22

Post Odpowiedz z cytatem
Swojej żonie ostatnio powiedziałem ,ze dobrze zrobi jak kupi kremy z naturalnym kwasem hialuronowym .Ona mi powiedziała ,że to bardzo szybko kupi.
Pon Mar 22, 2021 19:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dzoan
Domownik
Domownik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Wybór kosmetyków do pielęgnacji ciała i perfum mamy ogromny wybór, no ale każdy ma swój gust i wie jakie kosmetyki są najlepsze dla ciała. Ja zawsze stawiałam na kosmetyki naturalne, zawsze czytam skład, wole unikać kosmetyków z parabenami. Ostatnio szukałam dobrego balsamu nawilżającego i trafiłam tutaj https://www.mg12.pl/ na magnezowy balsam, czy ktoś taki stosuje ? Warto kupić ?
Pon Cze 14, 2021 08:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bartas
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 18 Lut 2021
Posty: 6

Post Odpowiedz z cytatem
Ten ogromny wybór to dla mnie prawdziwy koszmar. Zawsze mam problem z wyborem perfum na urodziny żony. Wiem, że co roku ona się ich spodziewa. Zwracam uwagę na wszystko: zapach, trwałość oraz wygląd flakonika. Chcę żeby był idealny, bo ona na to zasługuje. Dobrze zapowiada się zapach Reveal od Calvina Kleina https://perfumy.pl/product-pol-1268-Calvin-Klein-Reveal-woda-perfumowana-100-ml.html. Przynajmniej tak mi się wydaje. Co o nim sądzicie? Teraz można go dostać za połowę ceny, więc to świetna okazja na zakupy.
Pon Sie 16, 2021 20:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
W mieszkaniu muszą być obowiązkowo nieziemskie bombki z Spektrum Pracowni Witraży i Ceramiki
Wto Lis 30, 2021 16:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 130

Post Odpowiedz z cytatem
W mieszkaniu muszą być obowiązkowo nieziemskie bombki z Spektrum Pracowni Witraży i Ceramiki
Wto Lis 30, 2021 16:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sallma488
Przybysz
Przybysz


Dołączył: 09 Gru 2021
Posty: 14

Post Odpowiedz z cytatem
Ładny perfum to na pewno super pomysł prezentowy, warto sobie o tym pomyśleć, szczególnie ze względu na zbliżające się święta. Ja też mam w planach taki prezent kupić. Mam już nawet na oku jeden Lancome La Vie Est Belle 75ml Firma jest mi bardzo dobrze znana, może i wam się spodobają ich zapachy?
Wto Gru 14, 2021 21:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misiii
Domownik
Domownik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 20
Skąd: Gdynia

Post Odpowiedz z cytatem
Często szukam różnych perfum na blogach, np. tu http://samplecity.pl/Perfumy-meskie-%E2%80%93-ich-rodzaje-i-jak-je-wybrac Szukam też nowych marek, które dopiero wchodzą na rynek, znacie jakieś?
Sro Kwi 06, 2022 07:45 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jasiek
Domownik
Domownik


Dołączył: 07 Wrz 2021
Posty: 26

Post Odpowiedz z cytatem
Ja ostatnio trafiłem na bardzo dużą ofertę kosmetyków do opalania. Zobaczcie tu https://www.bee.pl/12145-kosmetyki-do-opalania Są tu kremy z filtrem, balsamy nawilżające, kremy ochronne. Kosmetyki które chronią przed promieniami słońca nawet w okresie zimowym. Warto sprawdzić bo ceny są promocyjne.
Sro Kwi 13, 2022 14:38 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milek
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 111

Post Odpowiedz z cytatem
Moim skromnym zdaniem, bardzo dobrze sprawdzi się wam Krem na noc Dottore . Mi udało się go kupić na stronie livinia.pl. Moja znajoma z pracy poleciła mi ichniejszy sklep i muszę przyznać, że posiadają ciekawe produkty. Jeśli szukacie kosmetyków do pielęgnacji, to moim skromnym zdaniem warto tam zajrzeć.
Czw Kwi 14, 2022 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lizbona
Mistrzunio
Mistrzunio


Dołączył: 01 Lis 2022
Posty: 173

Post Odpowiedz z cytatem
I jak odkryłaś już swój ulubiony zapach? Jeśli jeszcze nie i jednak szukasz konkretnych propozycji dla siebie i chciałabyś trochę więcej poczytać na ten konkretnych propozycji w zakresie perfum ulubionych marek to polecam zdecydowanie Encyklopedie Perfum na której znajdziesz opisy do przeróżnych opcji, jak na przykład Burberry for Women https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/burberry-for-women a mianowicie jest to damska woda perfumowana o kwiatowo-owocowym charakterze oraz ma uniwersalne zastosowanie, sprawdzi się na każdą okazję. Pozdrawiam serdecznie!
Pią Lut 24, 2023 13:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lut 24, 2023 13:30
Wyświetl posty z ostatnich:    

Odpowiedz do tematu    Forum Stardoll-Forum Strona Główna » Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Stardoll-Forum  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Vjacheslav Trushkin / Easy Tutorials (phpBB Tutorials)